Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat Fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir. Yalova nakliyat nakliye sektörü günümüzde çok ciddi büyüme gösteren sektörlerden bir tanesidir. Bunun için özellikle dikkatli olmakta gerekmektedir. Çünkü maalesef ülkemizde bir sektörün büyümeye başlaması birçok kişinin ilgisi olmamasına rağmen bu alana yönelmesine yol açmaktadır. Oysaki nakliye işlemleri oldukça önemli ve kıymetli işlemlerdir.

şehirler arası nakliyat

şehirler arası nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat Taşımacılık Faaliyetlerimiz

Eskiden insanlar nakliye işlemlerini kendi imkânları doğrultusunda can ve mal güvenliğini riske atarak gerçekleştirmekteydi. Ama artık bu tamamen bir sektör haline gelmiş ve özellikle uygun kararı vermeniz doğrultusunda hiç zorlanmadan rahat bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz bir işlemdir.

Şehirler arası nakliyat fiyatlarını etkileyen faktörler nelerdir.?  

  • İlk önce nakliyenin konusuna giren eşyanın niteliği (büyük geyşa mı kırılabilecek olan bir eşya mı vb…)
  • Nakliyeye konu olan eşyanın niceliği (ne kadar bir eşyanın taşınma sürecine dahil olacağı),
  • Taşınacak olan eşyanın nereden çıkarılacağı
  • Ambalajlama işleminin yapılıp yapılmayacağı
  • Asansör kullanımının gerekli olup olmadığı
  • Eşyaların sigortalı olup olmayacağı
  • Taşınılacak eşyaların iki adres arasındaki km olarak uzunluğu
yalova evden eve nakliyat

yalova evden eve nakliyat

Bu gibi faktörlerin tamamı fiyatlandırmayı etkilemektedir. Herhangi bir maddenin eksilmesi ve artması durumunda fiyat politikalarında farklılık olacaktır. Herhangi bir mağduriyet yaşamadan önce eşyaların ekip arkadaşlarımız tarafından incelenmesi ve tüm koşulların nakliye öncesinde görüşülüp karara bağlanması oldukça önemli bir noktadır.

parça eşya taşımacılığı

parça eşya taşımacılığı

Yalova Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatlarını KM Çok Etkiler mi?

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatlarını km çok ciddi boyutta etkilemektedir. Çünkü ambalajlama ile mi özellikle şehirlerarası nakliyat ‘ta oldukça önemlidir. Eşyaların zarar görmemesi adına itina ile paketlenerek koliye yerleştirilerek kamyona dizilmesi gerekmektedir. Dilerseniz eşyalarınız için sigorta da yaptırabilirsiniz. Peki, sigorta işlemi nasıl yapılır çok maliyetlimidir.

Kimse eşyalarının zarar görmesini eminim ki istemez herhangi bir kaza durumunda oluşan maliyetin de kimsenin canını yakmaması adına sigortalı olarak yapılacak bir nakliye daha sağlıklı olacaktır. Adresine yolacağımız bir eksper ile eşyalarınızın değeri belirlenerek taşıma sırasında oluşabilecek herhangi bir zarar durumunda eksperin tuttuğu raporlar doğrultusun da herhangi bir zarara uğramadan eşyalarınızın bedeli tarafınıza teslim edilecektir.

About admin

Yorum Yapın Teklif Alın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir