Asansörlü Taşıma

asansörlü taşıma

asansörlü taşıma

Asansörlü taşıma son derece kolay bir yöntem olduğundan dolayı pek çok nakliye firması bu taşıma  hizmetini bünyesine dâhil etmiştir. Hem uygun fiyatlı hem de hızlı olması nedeniyle bu taşıma şekli insanları da memnun etmektedir.  Asansör ile taşıma piyasaya çıktığı ilk zamanlarda şimdiye nazaran daha pahalıydı ve lüks olarak görülmekte idi. Ancak zamanın geçmesiyle bu taşımanın kolaylık ve rahatlık olduğu keşfedildi ve giderek daha yaygın biçimde kullanılmaya başlandı.

Ambalajlama 9

Ambalajlama 9

Asansörlü Taşıma  Nakliyat Nakliye Hizmetleri

Evden eve taşıma, ofis taşıma, hastane taşıma ve her türlü nakliye işlemleri asansörlü taşıma bünyesinde yapılabilmektedir. Özellikle çok katlı binada yaşayan kişiler için taşınmak daha zahmetlidir. Bunun yanı sıra apartman boşluğunun az olduğu binalarda yaşayanlar için de taşınmak sıkıntı olmaktadır.

Asansörlü nakliyat kiralık asansör ile tüm bu sıkıntılar sona ermektedir. Binanın dışına getirilen asansörlü vinç ile eşyalar genellikle balkon aracılığıyla dairenin içerisine alınmaktadır. Böylelikle nakliye işlemi kısa süre içerisinde gerçekleşmektedir. Bu durum hem nakliye firmaları hem de ev sahipleri açısından avantaj sağlamaktadır. Üstelik normal nakliyede kullanılan personel sayısı asansörlü evden eve taşıma ile daha az olmakta ve bu da maliyet avantajı sağlamaktadır.

Ambalajlama 8

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Yalolva da asansörlü taşıma yapan firmaların sayısı 3 ü geçmez diğer firmalar bu hizmeti verdiklerini söylese de kendi asansör sistemleri ‘nin olmaması nedeni ile kiralama yapmakta buda ek bir maliyet çıkarmaktadır. Bizler Yalova ‘da asansörlü evden eve nakliyat hizmetini ilk kullanana  gerekli her türlü bilgi ve donanıma sahip firmayız. Tüm taşımalarımızı güvenlik önlemlerini alarak yapıyoruz.

About admin

Yorum Yapın Teklif Alın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir